Povodom 95 godina postojanja dizajnerske kuće Pininfarina, predstavljena je limitirana serija pištolja Anest Iwata Supernova Series 2 – Pininfarina Edition, koja je sada dostupna i na tržištu Srbije, u strogo ograničenoj količini.
Saradnja između Anest Iwata i Pininfarine započela je 2009. godine, sa jasnim ciljem: spojiti vrhunsku japansku preciznost sa prepoznatljivim italijanskim dizajnom. Ova posebna edicija predstavlja krunu te saradnje i omaž dugoj i bogatoj istoriji Pininfarine.
Dizajn koji ima svrhu
Pininfarina potpis donosi eleganciju, savršenu ergonomiju i vizuelni identitet koji Supernova Series 2 izdvaja iz standardne ponude. Svaki detalj ima funkcionalnu i estetsku ulogu, pružajući vrhunsku kontrolu i osećaj balansa tokom rada.
Limitirana dostupnost
Supernova Series 2 – Pininfarina Edition proizvodi se u ograničenom broju primeraka, kao obeležje 95 godina Pininfarine. Njena dostupnost u Srbiji predstavlja retku priliku za profesionalce koji žele alat sa jasnim identitetom, istorijom i kolekcionarskom vrednošću.
Za koga je namenjena?
- profesionalne auto-lakirere
- premium auto-body servise
- majstore koji cene vrhunski alat
- kolekcionare profesionalne opreme
Supernova Series 2 – Pininfarina Edition nije samo pištolj za lakiranje – to je spoj tradicije, dizajna i savremenih performansi, nastao kao omaž jednoj od najuticajnijih dizajnerskih kuća u automobilskoj industriji.
